Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda v bazenku

Zdravim a přeji hezky den mame dotaz z kamoškou stači vyměna vody v bazenkach 1 za tyden hadi chodi do vody vykonavat potřebu ale neni to stale jinak mame v bazenkach je položen mlhovač na zvlhčovani vzduchu diky za odpověd

Já měním vodu u hadů jednou za dva dny, když není potřeba dřív.
U ještěrů musím skoro každý den, protože v ní denně najdu pár utopených cvrčků.
Nevím přesně proč píšeš o tom zvlhčovači, ale jestli v souvislosti s tím měněním vody tak ho určitě při výměně vody vypni ze zásuvky. Já mám v bazénku čerpadlo s filtrem a topítko, vždy je vytáhnu ze zásuvky a bazének luxuju pomocí hadice. Dám kbelík níž než je hladina vody v teráriu, trochu nasaju a pak už je to jak vysavač :-)