Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burzy

Prosím, poraďte mi, jak zjistím, kdy a kde se konají jednotlivé burzy? Potřebuji burzu terarijních zvířat v Praze nebo okolí. Děkuji vám.

Ahoj,hada si můžeš pořídit na jakékoli z nich.Rozdíl je pouze v místě konání a taky v počtu prodávajících.Doporučil bych Ti živou exotiku,je asi největší.Ale možná bych jukl taky po inzerátech a pokud najdeš co hledáš,je lepší(přinejmenším máš více klidu a vidíš v jakém prostředí probíhá odchov) koupit přímo u chovatele.Hodně štěstí při výběru;-).