Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nežravost

ahoj lidičky chtěla bych se zeptat co mám dělat agama mi nežere vůbec zeleninu!jenom cvrčky a z toho co jsem se dočetla to neni moc dobře měním jí zeleninku každý den dávám jí čínské zelí a salátovou okurku a taky rajčátko ale ani si toho nevšimne co mám dělat?pls pomocte!

Myslim, ze bych i to rajce a okurku vynechala. Radeji ji podavej rukolu, natrhany polnicek a obcas ovoce, ta nase miluje jablko, jahody a jeste dalsi, ale to davame jenom obcas. Take nam nechce moc bastit zelene, ale obcas si vezme, hlavne, kdyz tam ma ovoce. Krmim ji obcas i umele a to pak sni cele listky.
Spis bych ti doporucila ji na zelenou stravu ucit od mala, ta nase kdyz byla mala zrala obcas zelene, ale ted ho moc nechce. Kdyz se to nauci od mala, bude to daleko lepsi. Zkousej ji opravdu nejaky ten listek strcit do pusiny a ona se to snad casem nauci a obcas si alespon zobne.