Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mech do terária

Prosím mohla bych se zeptat odkud berete tak krásný mech do terária? Předpokládám, že z lesa - ošetřujete jej nějak po přinesení domů? A jak ho udržovat, aby byl krásně zelený?

Taky se těším,no spíš se budu rozhodovat až na místě co koupím.Ale potřeboval bych Elaphe guttata 0.1 ale už nějakou starší:-D ale chtěl bych se dostat do tý první 50-tky lidí co můžou jít před otevírací dobou ale nevím v kolik tam mám tak být abych se tam dostal.Ale asi už radši vyjedeme ve 4 ráno.Máme to do Prahy 170Km:-/

Na tohle není správná odpověď - nevím kolik přesně, ale v ČR je minimálně 50 druhů (asi víc) mechů a co druh, to jiné podmínky. Například - dnes jsem byl v Moravskem krase a tam byl jakýsi "trávník" (druh mechu) na xerotermních stráních na vápenci - rašeliník roste v úúúúúplně jiných podmínkách - obojí jsou mechy :) VH