Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podezření na nemoc!!!

Dobrý den
chtěla bych se vás zeptat mam už asi 3 měsíce chameleona jemenskýho je mi neco kolem 8 měsíců a když se asi před 14 dny slíkal tak mu to trvalo asi 3 dny než se celej úpa celej slík!!No a od tý doby se mu asi tak dvakrát do týdne udělá na nosní dirce taký jako kdyby to byl malinkej kousek neslečený kůže!!!
tak nevím jestli mu něco je nebo má rýmu a nebo mu nic neni!!!
(jo a taky když se sleče tak tu kůži sežere je to normální?
(v terárku má neco kolem 22-28 °C a vlkost je různá po rošení tam má 60-85 % a normálně kolem 50% vlhkosti rosím 2krát denně)
(jo a taky mi řere ze země borku nikdy si jí asi splete s cvrčkama nevím !)
děkuju za všechny odpovědi!:-)

[http://www.reptilweb.xf.cz/modules/coppermine/album s/userpics/cham/normal_DSCF0621.JPG]
Jestli myslis neco takovehoto tak by se melo jednat o jakesi "soli" jejichz prebytek chamik vylucuje timhle zpusobem...Neni to nic spatneho...to ze zere kuzi je normalni, obsahuje hodne vitaminu a dalsich stopovych prvku...To ze zere borku je normal, nekdy chamici prijimaji substrat na pomoc pri traveni...