Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Páření želv

Hezký den,:-* dneska jsem mohla pozorovat páření mých želv zelenavých. To už jsem viděla mockrát ale samica vždycky nepostála ale teď ano a až to skončilo tak jsem ji vzala do ruky a vyteklo z ní moc bílyho ale opravdu docela dost, bylo to jako moč ale hustší. Myslíte, že v ní mohlo něco zůstat nebo to vypustila všechno?

Ahoj chtěla bych se zeptat, zda když se teď naše želva spářila se samečkem, jestli by z toho mohlo něco být? Je jí asi už 6 let, ale někde jsem četla, že by měla pravidelně klást vejce i když nejsou oplozená, ale naše ještě žádná neklade.. možná proto, že ji máme volně po bytě a nemá k tomu podmínky.. Ale ted jsme ji nechali spářit se samečkem, ale to asi nebude mít žádný výsledek, když jsem tady četla, že klade vejce v obdoví od května do srpna.. to by musela byt oplozená někdy v tom období že?:-) prosím odepište mi někdo na email( Teririsek@seznam.cz ) děkuju moooc:-*