Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vhhkoměr a teploměr

Prosím o radu na nejlepší teploměr plus vlhkoměr, aby tělo bylo mimo terko a vevnitř jen čidlo. Mám těď v terkách klasické samolepící kruhové, s funkčností spokojenost, akorát mi to hadi sundávají, a když se to tam lepí opakovaně, tak už to nedrží.

Taky to tak dělám, že čidlo umísťuji do nádrží dle potřeby. Bohužel ovšem, relativní vzdušnou vlhkost neumí čidlem měřit žádný z dostupných přístrojů. A strkat to celé do nádrže se mi moc nechce. Tudíž mi stačí jedno zařízení, kterým měřím vlhkost celé haďárny. Teď uvažuji právě o těch jednotlivých teploměrech pro vybrané nádrže.

Zdravím Vás,

zhánam kvalitný vlhkomer,proste kvalitu za rozumnú cenu,výrobkom od renomovaných zahraničných firiem zaoberajúcich sa výrobou techniky do terárií moc neverím.

Padol mi do oka internetový obchod,kde sú v ponuke analogové,digitálne a profi vlhkomery.

zaujal ma z ponuky analogový-vlasový vlhkomer,kde je cena prijatelná,ale neuvádza sa tam presnost merania.

vlhkomer-45207

U profi-vlhkomerov je tam uvádzaná presnost merania s odchylkou 2,5percenta,čo je velmi slušné,ale cena je od 200 eur vyššie.

Pokial máte tip na kvalitný-ako tak presný vlhkomer,tak by mi to pomohlo.

Vopred dakujem.