Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PŘEPRAVA

Ahoj můžu se jen zeptat v neděli si mám v ládvíkupovat toho B.c. albino,ale bojim se aby me po ceste dom nenastydl?!ma byt kolem 5 stupnu a ja sem az z Brna..pojedu dom autobuse a z nadru v brne to mam uz kosek dom cca 5 min...muzete mi poradit jak nejlepe ho muzu prepravit?!moc dekuji a omlouvam se za hacky ...spechal jsem!

před cca mesícem sem řešil podobnou věc, vzal sem plateny pytlík ktery se měl povešeny na krku a vlastní pytlík s hadem byl na mém břichu :-D tričkov gaťatách je samozřejmostí. A to sem z hroznou jel trasu Praha/Prostějov. Nepohodlné? V žadnym připadě, malej had mi rozhodně nevadil :puff: