Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama

mám agamu kočinčínskou, dnes se mu ulomil ocásek asi 2 cm od konce. Co s tím, chce to nějak ošetřit, nebo co dělat? Je to sameček tak třičtvrtě roku starý. Děkuji

Určitě několikrát denně desinfikovat, doporučuju Betadine, kterej koupíš v každé lékárně a držet agamu v čistým prostředí - ať se mu na tu ránu nic nenabalí. Tyhle zlomeniny nejsou až zas tak vyjimečný a ještěři se z toho hodně rychle vzpamatujou. U 3/4 starýho jedince si můžež být téměř jsitej, že mu doroste regenerát. ;-)