Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem švábi - achrimandrita tesselata

Zdravím!
Prosím, jestli má někdo zkušenost s těmito švábi nebo jim podobnými. Poraďtě prosím, jak vysoké vlhkosti si hoví? Množí se jako králíci, ale zdá se mi, že mladých ubývá Je možné, že se požírají navzájem? A jak se zbavím roztočů, kterých je přehršle. Děkuji mockrát, jsou to moji miláčci:-p

Tak já je chovám ve starém akváriu. Je vysoké,takže nehrozí žádný útěk. Vlhkost zajišťuji uplně jednoduše-prostě občas do substrátu ( kterého je tam asi 10 cm. ) naliji trochu vody a to stačí. Přes sklo pak vždycky vidím,kdy už je potřeba znovu přivlhčit. Roztoči se mi u nich vyhýbají a jestli se požírají,to nevím. Také je nepočítám,ale dnes jsem přidělával další patra,takže se mohou množit do nekonečna. Jedna mamina mi před týdnem umřela,ale hned ji nahradila jiná,která se tři dny na to svlékla. Je jich tam teď asi 50 a jistě začnou přibývat.Náhled-na hlavní stránce A.Tesselata-první odkaz. D.