Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor příprava na páření

Vím že je to složitější otázka, že záleží táké na zvířeti ale přece, jak a kdy připravujete zvířata na páření.
Alespoň v bodech. od kdy do kdy, vypnuté, zapnuté topení během dne. atd. děkuji moc

Jo složité to je a asi by jsi si měl o tom něco přečísl......::)
Ale přece....:

1 - zvířata by měla bý starší 4 let...nejlépe...
2 - na podzim je dej od sebe......
3 - na Vánoce je dej k sobě.......
4 - teploty standardní
5 - snižování teploty je relativní mně se páří i bez mého zásahu do teploty,v noci stejně teplota vždy klesá,tedy doufám že na noc vypínáš světlo i vytápění...:-?
Je to hodně primitivní návod,ale každá forma hroznýšů chce svoje
Je rozdíl chtít pářit B.C.C. ,B.C.I., B.C.Amarali.B.C.Occidentalis , atd.atd........................................... .......