Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím pomoc - chameleon má zavřené jedno oko a drbal si ho

Chameleon cca 6 měsíců starý dnes zavřel jedno oko a nechce ho otevřít - normálně se pohybuje, všechno, ale nechce ho otevřít.

Začalo to dneska, pak ho ještě jednou otevřel, ale teď už ho má zavřené a i když loví, hledá potravu jen jedním okem, i když je "na druhé straně hlavy". Jinak žral bez problémů, jen v poslední době začal vyžírat hlínu z květináče, což netuším proč.

Nějaké nápady? Prosím prosím...
08000010544_01.jpg

Prosím o radu. Před cca 5 dny jsem u Chamika zaregistrovolala že nedovira oko, zakryje ho pouze "bílou blankou" a teď se mu v oku udělal jakoby nějaký výtok. Oko pootevre ale ne moc. Vypadá že ho to nebolí, nesvedi. Předevčírem jsem omyla oko hermankem. Máte prosím nějaké rady? Vitamíny má Calcium+D3 od Exo Terra.