Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem určení hada :-)

Našel jsem doma hopík, ve kterym je had. A tak mě napadlo, jestli ten had je vymyšlenej a nebo jestli zakovej skutečně žije :-)
[http://img232.imageshack.us/img232/3262/hadzhopku1o s6.jpg]
[http://img232.imageshack.us/img232/2668/hadzhopku2w x1.jpg]
PS: omlouvám se za kvalitu fotek, ale ten hopík je opravdu starej a je tak trošku zakalenej :-[

loading...

nejak moc male ne a moc toho poznat nejde...Pokud muzu dotaz mimo tohle tema neosondoval by mi nekdo hada ve zverimexu???rad bych ho koupil ale musi to byt samice a ja jelikoz jsem to jeste nedelal tak bych radeji nekoho zkusenejsiho....Zverimex je v ostrave diky moc

Zdar, jako klidně by to šlo jo,ale nechapu proč chce kupovat ted ve zverimexu hada, když je ted v sobotu 15.3. burza. A byt tebou tak ve zveráku hada nekupuju, neznáš puvod, nic prostě, na burze kupuješ přimo od chovatele, maš jistějši že zvířeti nic není.

:-D ten hadik tam je dospely a ´pokud by to byla samice tak ho beru vis..jinak neboj ja na burze uz byl...ale chtel bych jeste tenhle tyden zajet do toho zverimexu at vim...jinak na vsechno bych si troufnul ale sondovani zatim ne...

No možná by to šlo, ale musel by si přijít do poruby na stanici přírodovědců, esi víš kde to je?? Já mam totiž od 16:00 tera kroužek do 18:00, ale vedu ho s kámošem takže bych do toho zveráku zašel když je to v porubě, kterej to je?, já sem z poruby, dá se říct, takže to tam znám. Napiš tel., muj je 731001079, ICQ: 277970062. No já ti stejně nezavolám bo nemám kredit.