Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Páření želv

Prosim vás, včera sem pozoroval páření želv, poprvy úspěšny. Aspoň tak úspěšny jak jsem ho nikdy neviděl. Probíhalo několik minut, samice neutekla a naopak nastvila ocas. Nevydržel jsem a přiblížil se blíž ale jak mě samice uviděla tak zamnou utíkala a samec chudák spadl a viděl jsem celej jeho penis, tak velkej sem si jej nepředstavoval, byl v ní ale vyklouzl, samici zůsatko u kloaky trochu bílého spermatu?? Myslíte, že už došlo k opravdovému páření?

Myslíte, že už došlo k opravdovému páření?

Sám píšeš,že jsi páření pozoroval, tak nejspíš k páření došlo. Zda došlo k oplození to bohužel neví samec ani samice, ale podle hesla: "...jedna kapka a je z tebe taťka" je to pravděpodobné;-)