Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utekl mi pavouk ,mladý co stim?poraďte !!!

Dobrý den žádám vás tady abyste mi pomohli kde hledat mojeho pavoučka je to brachypelma smithi v 6.svleku a rád bych ji měl zase v terarku, tak jestli byste zde nemohli napsat nějaké tipy kde se tak pavouk může schovat je to totiž doma velký problém ale mám jistotu že ho mám v jedné místnosti v pokoji.Prohledal jsem to všude ale nikde neni .Tak mi prosím poraďte jak ho nejlépe najít...Děkuji za všechny odpovědi.

já ti asi mooc neporadim,sám kolikrát nenajdu ani dospělce tipu Hysterocratesů a podobně :-D
Takle malej pavouk jako 6svleková smitka totiž eště nepatří do terárka...

Osobně pavouky nehledám,větší naděje je že na ně narazim nahodou.Prcek nemá moc šancí :(