Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyprazdňování

Dobrý den, vlastním želvu čtyřprstou, 3 roky stará. Pravidelně ji koupu, vždy se bez problému ve vodě vyprázdní. Teď naposledy bylo vidět, že jí to nejde tak lehce a po krátké době jí z kloaky vylezlo "cosi" hnědého,na konci růžového. Po nějaké době to v ní zase zmizelo, pak nakonec došlo k vyprázdnění (tuhého trusu). Omlouvám se za detailní popis, mám strach aby to nebyla nějaká porucha střev. Je to pravděpobně samec, přes zimu krmím senem a čínským zelím, v létě zelené ze záhrádky, vodu má v teráriu volně přístupnou. Děkuju za názor, popř. za radu B.

Na začátku to bylo zakončené do špičky, jakoby hrot a na konci beztvaré - také nevím jak to popsat. Možná to i do trojúhelníku bylo. Ale želva je čilá, s chutí žere. Tak budu doufat že mi opravdu předvedla že je to samec :-)Děkuju za názor