Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rostliny...dracena

Ahoj, právě jsem koupila svojí želvě do terárka dracenu sanderianu (pruhovanou)...paní, od které ji mám mi řekla, že ji má v terárku s chameleonem, který ji okusuje a prý není jedovatá. Na netu jsem ale našla, že je jedovatá (na aj strankách pro všechny zvířata) a na českých jen pro kočky. Jinak je v seznamu rostlin vhodných pro leguány. Může mi někdo poradit, zda je tedy vhodná i pro želvy? Doporučovala mi i potos a jiné rostliny, ale názvy už bohužel nevím.:-)Díky za rady.

No, možná tu dracenu, pokud teda není jedovatá. Aloe se dá sehnat, ale dá to práci. Zkus se poptat v květinářstvích...pokud narazíš na někoho, kdo by ti ji objednal, tak máš po starostech. Jaké další rostliny se hodí netuším, snad nám poradí někdo zkušenější.:))

jejku já mám doma aloe, že nevím, co s ním, hrozně rychle se rozrůstá, nevím odkud jste, pokud z Prahy, můžeme se někde srazit, ráda se kusu zbavím, myslím, že je natolik otužilé, že přežije i převoz poštou.....není problém