Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem REPTI BARK

Ahoj.

Máte někdo zkušenosti s REPTI BARK jedlovou kůrou? Ptám se proto, protože prodejce uvádí, že tato jedlová kůra je odolná proti plísním. Kdysi jsem ji měl, ale po několika dnech se plíseň stejně objevila a to hlavně pod keramickou miskou s vodou a v jejím okolí.

Kůru mám asi tři měsíce v terku s p. curtus, mám tam opravdu hodně vlhko a (musím zaklepat na dřevo) zatím žádná plíseň. Takže za mě zatím kromě relativně vyšší ceny spokojenost - had taky vypadá spokojeně :-D Samozřejmě hovínka musí hned ven, to je ale nutné u všech substrátů.

ve většině nádrží mam noviny ale právě pod miskou s vodou plesnivý vyřešil jsem to koupelovým roštem - mřížka z plastu dá se koupit v domácích potřebách jinak kúra vypadá dobře ale ta cena je opravdu brutalní pod curtusky jsem si pořídil cypřišovou mulč od p. diviše a je fakt dobrá u curtusek jsem skoušel kde co atohle fakt funguje ještě tak rašeliník ale shánějteho po pytlech