Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se hadi dají krmit mrtvou potravou (rozmražené myší/potkani). Předem moc děkuji za odpovědi

Já jsem koupila asi před půl rokem nerozkrmenou E.guttatu-aneru a zpočátku jsem ji musela krmit rukama. Pak začala žrát sama, ale tvrdošíjně odmítala živou potravu, cca po 3 měsících si poprvé vzala živou. Vždy jsem jí nejprve dala živou potravu, zájem měla, ale přednost dala mrtvé potravě.
Takže to může být i naopak, časem si zvykne i ta tvoje na mrtvou potravu, jenom to zkoušet. Záleží na druhu hada a jeho povaze. Mám hady, kterým je jedno co je to za druh potravy a jestli je živá či mrtvá.