Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš duhový

Dobrý den,
Chci se zeptat připadá mi, že mám nenormálního Hroznýše duhového ( cenchria ). Celý týden je zalezlý a když ho nakrmim tak leze po terárku jak blázen je to normální? Břicho má jak buřt a leze což mi přijde hodně divný. Jsem si jistý, že je nakrmen dosytosti. Ptám se na Vaše názory dík a hodně zdaru při chovu

Tak u tohohle druhu je to normální že je pořád někde zahrabanej nebo schovanej..:-)Ten můj je taky pořád zahrabanej jen na krmení ho musím vyndávat,to sou vždycky boje jemu se samozřejmně nechce a když máš tahat 1.m. tkaničku která se ti snaží pořád utíct tak je to v celku zábava:-D