Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepohyblivost

Dobrý den,

asi půl roční mládě baziliška zeleného přestalo náhle hýbat zadníma nohama. Když jde posouvá se jen pomocí předních nohou a vlní ocasem. Je pohublý, neviděl jsem ho dlouho jíst, až asi před půl hodinou zdlábnul cvrčka. Jinak obě zadní končetiny jsou bez viditelného zranění.

Nevíte někdo čím by mohla být ta nepohyblivost?

Děkuju Honza

Nechce žrát cvrčky obalený ve vitamínech. Tak jsem mu v tom (vit. B1, B2, B6, B12 a směs minerálů včetně vápníku) teď lehce vymáchal čumák. Hned si tlamu olízl. Většímu baziliškovi teď upadl kousek svlečky a ten malej jí hned zbaštil. Nikdy to nedělal...

Myslíte že ho můžu nechat pohromadě s ostatníma?