Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osmák - oko

Ahoj, mému osmákovi se objevil na oku takový bělavý výtok.:-/ Oko jsem mu otřela a bylo to na chvíli dobrý, ale pak znovu. Už jsem s tím dříve problémy měla. Vyskytne se to jednou za čas, osmák je ale v pořádku, žere, je čilý,...nepředpokládám, že by to bylo něco vážného, spíš bych se chtěla zeptat, zda někdo neví čím je to způsobené a jak tomu předejít. V kleci má hobliny a seno...napadlo mě, zda to není zaviněné nějakým smítkem v oku, nebo zda se nepíchnul o seno...? Díky za rady.:-)

loading...

No, taky má bezedné misky - hlavně má neustále strach, že mu je někdo vybere...hlavně pokud se tam dá oblíbené jídlo. Právě si dává odpolední sváču.:-D Co kupuješ za zrní? Já od Prestige - 800g. Chtěla jsem i nějaké tyčinky na hlodání, ale vše co jsem viděla je lepené medem.:-|

Od apetitu mu kupuji sušenou zeleninovou směs - mrkev hrášek, fazole,...Vitakraft jsem taky kupovala, ale jak ochutnal Prestige, tak už Vitakraft nechtěl. :-D Příšera zmlsaná. Nemáš problémy s tím, že by si okusoval přední tlapky a špičku ocasu? Nevím proč, ale dělá to, takže tlapky má lehce holé a ukouslo špičku ocásku...jestli mu to příjde sexy...:-D