Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta

jak dlouho trva krajte aby se zbavila zdivoceni ? daval sem ji vcera najist a de po vsem co se hejbe co mam delat,... otevru terarko a hned je cila nebo to jenom dela nebo jak ? plssss poradte mi :)

Jaká krajta???A kdy naposled žrala před tvým krmením??A co se týče zdivočení tak to je dost špatný název...je to had né mazel a s tím k tomu musíš taky přistupovat...po krmení ji nech v klidu aspon 3 dny...taky záleží na stáří a velikosti (ohledně potravy)