Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto PLssssss poradte mi :(

jak dlouho trva krajte aby se zbavila zdivoceni ? daval sem ji vcera najist a de po vsem co se hejbe co mam delat,... otevru terarko a hned je cila nebo to jenom dela nebo jak ? plssss poradte mi :)

Jeden velkej potkan za 20 dní? ::) To je pro dvoumetrovou tmavku ukrutně málo. Se nediv že startuje po všem co se hne. Je hladová. Velký krajty jsou popelnice a hlavně v době kdy rostou potřebujou přiměřenej přísun potravy. Naši tmavku taky krmíme cca po třech týdnech ale při velikosti jako je ta tvoje zbouchala v pohodě tři velký morčata. Dnes má 250cm a to je jí 15 měsíců. Tvoje je na dva roky nějaká malá což má jistě souvislost s tím že jí nedostatečně krmíš. Dopřej jí větší porce, ale interval mezi krmením zachovej na těch 20 dnech a uvidíš že se zklidní ;-)