Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Krajta

Mam doma krajtu tmavou a vcera vecer sem ji dal velkyho potkana ma 190cm a je stara 2 roky ,....mam terarko 180x60x80 mno a potreboval bych vedet za jak dlouho tuto krajtu mohu vytahnout z terarka ,...kdyz otevru terarko tak je hned cila a de povsem co se hejbe,...a pritom pred 14 dnema mela 2 potkany a vcera velkyho potkana jednoho ale fakt prerostliho :) tak nwm proc porad de po tom co se hejbe je zdivocela ? ja nwm ale vcera sem sni byl jeste k tomu na trzich a tam byla v pohode kazdej si ji bral do ruky atd,....mno tak plosiim poradte mi ca a jak :) budu rad :)

Jednou tu píšeš jako "Homen" o tmavce kterou krmíš jedním potkanem za 20 dní a je divoká, teď tu píšeš jako "Doom" o tmavce, kterou krmíš 1 za čtrnáct dní dvěma potkanama a je divoká a v Inzerci jako "Sulc" nabízíš krajtu, o které říkáš, že je zviklá na manipulaci...tudle jsi zase jako "NJN" zakládáš tu tuny temát a ještě seš sprostej...kdyby něco, tak u tvé přezdívky se objevujou taky první tři místa IP adresy ;-)