Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem burza

prosím může mi někdo říct kdy bude zase burza v Ostravě? Jsem z moravskoslezkého kraje a nemůžu sehnat chovatele a prosím ještě kde to tam bývá díky moc

Využiju tohoto tématu a zeptám se - když si koupím plaza na tera burze a třeba po týdnu začne mít zdravotní potíže, které nebudou způsobené mým zaviněním, jaká je šance na reklamaci a jak si to nejlépe ošetřit, aby pak nenastaly komplikace s reklamací. Když si koupím zvíře třeba ve zverimexu - dostanu doklad o koupi a nejsou s reklamací problémy, ale co na burze? Moc děkuji za odpověď.

Reklamovat můžete kalkulačku, ale zvíře těžko. Na burze vám na koupená zvířata nikdo záruku nedá, je třeba si vybrat zdravé zvíře. Existují extra solidní chovatelé, kteří vám např. po týdnu nemocné mládě vymění, pokud ještě mají za co, ale těch není mnoho.

Reklamovat můžete kalkulačku

- pokud jí koupíte u Vjetnamce, tak i to je problém. Zvíře pochopitelně reklamovat lze, ale pochopitelně záleží na solidnosti prodejce a uzavřené kupní smlouvě. U levnějších druhů to asi nemá cenu řešit u dražších je vhodné sepsat smlouvu a předem se domluvit na podmínkách reklamace.