Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ***ZKUSTE NEKDO URCIT DRUH STIRA***

Zdravim vsechny milovniky stiru a vubec chovatelu takovejch zvirat a zaroven mam dotaz na ty uz zkusenejsi z vas... Dokazete mi nekdo rict co ma mza druh?? ani nevim kolikatej je to svlek ale od ty doby co sem ho koupil se mi svlikal 2X... takze maximalne treti svlek... je velkej asi 4cm a fotka je hned po svleku kterej byl pred 14ti dnama. dik [Bez_nazvud6r.JPG]

Promin,ale doufat že ti někdo určí nedospělýho štía z fotky je dost naivní...počkej si až dospěje a ani pak si nejspíš nikdo netroufne určit blíž jak do rodu-je hodně druhů co zaživa prostě podrobnějc určit nejdou protože ve skupině je hodně podobnejch druhů.