Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem farba

moja agama zmenila farbu na tmavsiu zo dna na den,je to prirodzene?ma nove terarium moze to byt tym?a ako to je skupanim pocul som ze maju radi kupel,mozem ju okupat?dakujem za pomoc.:-|

Ja myslim, ze je to normalne...

Nasa Agamka meni farbu za tmavsiu ked sa jej nieco nepaci alebo sa prave zobudila a caka az je zapne "slnko" a ide sa vyhrievat...
Pocase ako sa zohreje a nazere tak sa vsetko vrati do normalu a Agamka ma nadherne pieskove farby...

Tak myslim ze nemusis mat strach a dbaj o to aby mala vsetkeho vyvazeny dostatok..../vitaminy,vapnik a svetlo okrem vyhrevneho aj UVA a UVB to je pre nich z latkovej vymeny velmi dolezite ! /

Chovu zdar