Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kudlanky z jihomoravského kraje

Zdravim vsechny, chci se zeptat jestli nekdo nezna nejakeho chovatele kudlanek z jihomoravskeho kraje nebo z primo z Brna?Je mi jedno jaky druh chova beru vsechno. Nebo nejakeho ktery prijede na burzu. Pokud nekoho napadne pan Divoky tak ten bohuzel nedojede. dik vsem
Změna předmětu, původně: Kudlanky z jihomoravsekho kraje (carlos)

loading...

KUDLANKY - Deroplatys lobata a H. membranacea. - Deroplatys lobata v 5.-6. instaru za 150 Kč/kus (možno určit pohlaví), kudlanky Hierodula membranacea v 6. instaru za 50 kč/ kus - možno též určit pohlaví. Přivezu na burzy do Prahy, Hradce Králové, Břeclavi ....nebo zasílám jak poštou, tak vlakem. Podmínky napíši. tel.603899839
> Odpovědět< | E-mail: habal@centrum.cz
Inzerát vložen: 06.03.2008 10:29:50 | Kategorie: prodám | Kraj: Pardubický

A co takhle přes inzerát?