Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeprava velkých hadů

Dobrý den,chtěl bych se zeptat v pátek si mám vést z K.Varů ke mně domů do Znojma 3 dospělé hroznýše královské.Všichni tři jsou 5 let staří.Pojedu autem.Menší dodávkou.Jak je mám co nejlépe přepravit?Jak přepravujete takto velké hady?Takhle velké plátěné sáčky nemám a tak jsem myslel strčit každého zvlášť do pytle co se do něj dává obilí.Šlo by to?
Uvítám každou radu

Jj, petflašky naplněný přiměřeně teplou vodou jsou výborný. Když vyhřátý auto přistavíš co nejblíž vchodu a hodnem je v povlacích přeneseš a do dodávky pustíš jen co nejmíň studenýho vzduchu, měli by to zvládnout v pohodě. Držím palec, bude to pěkná evakuace.