Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta tmavá

Dobrý den.
Prosím poradte,mám skoro dospělou krajtu tmavou a dnes se vyskytl problém.Nafukuje se a pouští sliny.Včera byla krmena.Prosím o radu.Děkuji pavla

Nemůžete napsat víc, tohle je strašně stručný a neurčitý. Dělá to pořád nebo jen někdy, dělá to jen za nějakých okolností? Jdou sliny z tlamy nebo i hlen z nosních dírek? Co zvuky při dýchání? Zaklání hlavu? Co motorika těla? Teplota v terárku atd? V tuhle chvíli se moc nedá odpovědět.

Tak, tak, chtělo by to trochu víc popsat příznaky, podmínky chovu, atd. Může jít o zvýšené slinění v důsledku předešlého krmení, kdy si had jen čistí tlamu od substrátu, či jiných nečistot nebo o počátek onemocnění.
Důme: poměrně jednoduchou matematikou zjistíš, že dospívající tmavku do ruky nedáš. Navíc mi uniká souvislost s dotazem;-)