Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lupenitky - stres

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak je to s lupenitkama ohledně stresu.Vím, že by se neměly moc brát do ruk, ale jak je to s hlukem a "drobnými otřesy"? Jsou na to háklivé? Hned vedle nich mám totiž klec s dvěma agapornisy(kdo je má doma, může potvrdi, že dělají příšerný kravál a binec kolem sebe...)Neměla bych je přemístit? Díky za odpověď.

Proč myslíš že vadí?? To by mě zajímalo? Hluk by jim vadit neměl, páč lupenitky nemaj uši a proto neslyší :-). U těch otřesů ti nevim, podle toho jak moc silný jsou, ale to není to hlavní. Hlavně ať mají vlhko a vzdušno, nesnášejí braní do ruk a změnu potrvy, musíš krmit jedině jedním druhem a to buď dubem nebo ostružiníkem, ale jelikož dub v zimě není takže celej rok ostružiník. A i když ostružiník nebude uschlý nebo sežraný tak ho každý týden vyměňuj. Měli by mít stále čerstvou stravu.