Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Detska vyziva

Zdravicko,
mam jednu otazocku, ktora sa tyka potravy pre legoskov. Legos velmi malo papal, bol som aj u veterinara, ktory ho nakrmil obylninovou kasou NOMINA sondou.
Ja som ju zatial nezohnal a kupil som mu klasicku Detsku vyzivu Hipp (pre deti od 6.mesiaca, co sedi lebo legosko ma asi pol roka :))
Je to vyziva s
jablkami 46%
broskve 18%
jablecna stava s nizkym obsahem kyselin
ryzova krupice
vitamin C 38mg
bilkoviny 0,9g
sacharidy 19,9g
tuky 0,1g
mastne kyseliny 0,01g
vlaknina 1900mg
sodik 3mg
draslik 225mg
susina 22,5g

Dost mu to chuti. Krmim ho cez striekacku a ked zje vyzivu tak si da aj daco zelene co pred tym nerobil. Chcem sa prosim spytat ako dlho ho mozem takto vyzivou dokrmovat.
Dakujem

Nevím tedy jak dlouho by se dal takto dokrmovat, to bych asi spíše zavolal na tu veterinu a optal se vetrináře, který takto krmí. Ale zkusil bych mu taky dávat zeleninové výživy. Myslím, že Hipp to dělá a mají to v každé lékárně. A určitě by mu zelenina bodla. Minimálně mu přibude na jídelníčku karoten a jiné látky, které ovocná výživa nemá.