Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úmrtí hada

mám dotaz za jak dlouho teoreticky může had umřít hlady? jasně že záleží na velikosti. Vím taky že si občas dobrovolně dají na delší dobu hladovku, ale té asi předchází delší přecpání, ne? Konkrétně mám rok starou korálovku l.t.hondurensis a tři týdny nedostala nic.. předtím jedno holátko. svlékala se a pak sem prostě holátka nesehnala. doufám, že se jí nic nestane. a taky se chci zeptat jak často a jak velké dávky doporučíte. Někdo píše že můžu začít i s myškama, ale to bych o ní pořád měla trošku strach. Nechci si vychovat rouru ke kamnum ani rachitika, tak jak na to?

právě z dúvodu útočnosti skákavek je lepší je čerstvě zabitá myška vím že se to plno lidem nelíbí ale radši klepnu skákavku velkou pinzetou než mít pokousanýho hada plno mladšich užovek ikorálovek škrtí myši hodně blbě /chytí ji za nohu ocas atd./ a myš má dost času se nějak otočit a kousnout jinak plno lidí tady řeší problém jak často krmit -myslím si že iv přírodě hadi nemají přesný jídelníček jak mají ale možnost něco polknout tak pokud nejsou přecpaný tak žerou kdykoliv ale také vydrží bez nějaké újmy se postit p. regius-import 11 měsícú bez vahového úbytku,užovka bez větších obtíží21 dní pak ale nejde otevřít terárko protože útočí na vše a nevím jestli hondurensisky nejsou najvětší z triangul cca 180 cm