Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše ICQ čísla

Zdarec lidičky, jelikož se na terapordně ve vláknech někdy řeší věci, které nepatří vůbec k tématu, nebo sem neptří třeba vůbec (né že by mi to osobně nějak vadilo, to ne), tak mě napadlo (doufám, že to není blbej nápad) založit tohle vlákno, kde budete dávat svá ICQ čísla. Tak mužem kecat o věcech které nesouvisí s tera po ICQ a nezahlcovat vlákna zbytečnostmi. A navíc podle mě kontaktů na teraristy není nikdy dost. Nevím jak vy, ale já si rád pokecám po ICQ. Takže kdo ICQ má tak ať ho sem dá:-):-D:puff:

Já tedy začnu jako první.
Moje je: 277970062

Většina uživatelů má ICQ čísla v profilu. A pak tady funguje soukromá pošta což je taky chvályhodná věc. Když s někým budeš něco chtít řešit tak je jednodušší kliknout na obálku u nicku uživatele než pak hledat tohle vlákno které se někde ztratí ;-)

Ahojte. Tohle je moc fajn nápad... ale já mám trošku jinej, když už jsme u toho... Co takhle skype? Ten má výhodu, že může kecat více lidí v jednom okně. Co takhle v určitý den, v určitou dobu uspořádat sraz na skypu? Takový nezávazný pokec... Pokud skype nemáte, není o nic těžší si ho stáhnout a nainstalovat, než si stáhnout a nainstalovat icq (tudíž naprosto jednoduché :-D ) Tak pište, jestli je to blbý nápad... a když ne, tak pište skype přezdívky.