Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno E. bimaculata-zimování

Ahojky teraristi!
Mám dotaz a to ohledně E. bimaculata. Musí se přes zimu zazimovávat? Vím. že je to lepší kvůli rozmnožování, jen tak mě to zajímá.
Díky za odpovědi
ČUS BUS

Mám je zatím krátce, ale co jsem našel, tak to nutné není - ale jak sám píšeš, je to lepší. Co jsem viděl chovy a nebo co zná těch pár nadšenců, tak je zimují. Vydrží i vcelku nízké teploty. Já je budu zimovat v humidoru na 10-12 stupních. VH