Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto plachost

dobrý den chci se zeptat můj gekončík přivezený před 2 dny a kdyz si ho chci vytáhnout a on zacne utíkat a kdyz ho chitnu tak porad chce a taky se po par minutach snazi kousnout a kdyz ho dam do teraria tak se schova a je porad schovany prosim poradte cim to jea co mam delat
:-(
Motání se v bludném kruhu - zamykám (halapremek)

1hadi nekousou muzes si je chovat atd. nevim k cemu je mit doma zvire ktere nikdy nevidis a kouse tak mi rekni k cemu to je lasku ke zviratum mam ale nevim k cemu to je nevidet zvire skoro nikdy jeste k tomu tak krasne a jek vsichni pisou lechce ochocitelne

Hadi nekoušou? Tý jo, tak to já půjdu a koupím hned pár Dendroaspis angusticeps. Když nekoušou, tak proč je nechovat? Jaké máš prosímtě hady? (já se tedy za sebe přiznávám - Ve vlákně Pochlubte se razítka jsem to razítko nakamufloval kečupem. Stydím, ale když už to prasklo, že vlastně nekoušou) :-[

Např.ja mam regiusku a vidim jen když krmim,jinak vyleze jen když je v pokoji tma a klid,ale vubec mě to nevadi,mam ji prostě pro radost.

vsichni pisou lechce ochocitelne

ja jsem to tu od nikoho nečetl,jestli to tu je tak se omlouvam za slepost.To co tu předvadiš opravdu neni laska ke zviřatum,to se na mě nezlob(te),ale to je hloupost,todle myšleni.Jsem opravdu nasr....]:(]:(]:(

Trošku si protiřečíš.. Psal jsi, že je všude napsáno něco jiného, někde, že ochočit jde a někde, že nejde, ale nevadí.. Všichni ti tu řekli k chovu gekončíků "všechno", co potřebuješ vědět a jestli sis to rozmyslel, tak ho vážně di vrátit! :-?
Já teda se svou láskou, kterou chovám k těmhle malým tvorečkům, po přečtení tohodle vlákna opravdu vidím rudě!!! Mimochodem ten věk by mě taky zajímal!???

Nikam Tě nikdo neposílá - max. prodat ty zvířata, protože tvůj přístup k chovu a tvé znalosti, které tu předvádíš jsou mizerné. A nemyslím si, že by sis něco pozitivního vzal z toho, co Ti tu lidé psali. Je to asi jako házet perly sviním. Prostě to nepadá na úrodnou půdu. Pokud je ten věk nízký, dalo by se to pochopit. Pokud vysoký, tak bys byl poslán spíš na léčbu, než tam, kam jsi psal. Ale už tu zase plkáme. Co to vlákno už zamknout? K ničemu se už asi nedobereme. :-/