Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karanténa

Chcel by som sa spýtať že z čoho by mala pozostávať karanténa pre regiusa. Hlavne ako by mala byť veľká a čo by mala obsahovať okrem novín a misky s vodou.

Ďakujem.

Já mám karanténu udělanou z plastových boxu 60x40x40.Prodávají se Hypernově.Do víka udělám dirku na provlečení kabelu od světla.Dírky udělám i do jedné stěny,kvůli větrání.Pár direk ještě přidám do stropu,aby byla dobrá cirkulace.
Na podlahu dám papírové utěrky.Větev na lezení a obrácený květináč s dírou,jako úkryt.Dovnitř dám vlhký mech.:))