Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem psi granule

dobry den.moje zelva (G.SULCATA, NZ.06)ma strasne rada psi granule,uplne by se po nich mohla utlouct.chci se zeptat,jestli ji to nejak nemuze uskodit,kdyz ji cca jednou tydne hodim hrst techto granuli.

Obecně jí to neublíží,ale je to hodně výživné,takže spíše jako vzácný pamlsek,aby želva zbytečně nepřerůstala.
Ale když nad tím přemýšlím,tak nevím jak je to u sulcat, s těma zkušenosti nemám.Takže pokud je to u nich jinak,tak se ráda něco nového přiučím.