Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kladení vajec

Zdravím všechny příznivce plazů a předem děkuji za odpověd.

Naše agama kočinčinská, necelé tři roky stará, letos poprvé kladla vejce. Ovšem dle mého názoru nějak divně. První bylo zhruba 2,5 cm velké, do dvou dnů splasklo. Za další týden nakladla druhé o poznání menší a žluté. Nyní, kdy je to už tři týdny, nakladla třetí (také splasklo).
Je to normální? Myslela jsem si, že kladou vejce naráz a ne takto po velkých intervalech.
Samička se jinak chová normálně, vždy po nakladení začala zase žrát, týden před nakladením nežere.
Děkuji za odpověď.

Normalni to neni, zrejme jde o neoplozenou snusku na coz by poukazovala rozdilna velikost vajec i zbarveni...
Byla vubec v kontaktu se samcem?
Muze take jit o problem vznikli absenci vhodneho kladiste...idealni by asi ale bylo zajit na veterinu, poridit rtg brisni dutiny a podle toho pokracovat dal..Pokud snusku zadrzi, je zle.