Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem guttata odmítá potravu

Ahoj zdravím všechny a prosím o radu mam dvě užovky červené samce a samici. Ani jeden už 7 týdnů nic nesežral:-( vím že u samce to je tím že je doba páření ale u samice mě to trápí nevíte někdo proč nežere ani samička?:-( Budu rád za jakou koliv radu.
[mod]Změna předmětu, původně: guttata pomoc:( (Melda)[/mod]

Ahoj.je to mimo dotaz ale neda mi to,vcera jsem prosila o radu ze my nechce zrat uzovka a pan G.G.my zmenil nadpis a trochu ze me udelal h...-Dneska jsme dali uz mrtve hole s nariznutou hlavicku a spolkla ji jak malinu.Tak diky vsem za radu.

sorry ale u většiny gutat je to problém ten že všichni jsou degenorovaný, většina gutát se dnes u nás dorůstá jednoho metru, málokdy metr a půl, ale normálně zdravý jedinci by měli mít v dobrých podmínkách i metr osmdesát, zajímalo by mě kdo takovej pár vlastní, to že gutaty čím dál víc špatně žerou není většinou špatnýma podmínkama, a jestliže většina žere velmi málo, není to prostředím ale křížením, můžete poradit cokoliv, stejně ty užovky nepřesáhnou metr dvacet