Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama má černý krk

Ráda bych se zeptala jestli je v pořádku když naše Agama má černý krk(občas) Zdá se mi jako kdyby byl namazaný černým olejem.Asi to určitě vysvětluji špatně :-[ ale mám strach aby jí nic nebylo.Děkuji za odpověď
[mod]Změna předmětu, původně: dotaz (Melda)[/mod]

pomalu se zacinam smirovat s tim, ze terarijni zvirata nejsou nic extra a ze si je take, stejne jako krecky a jine hlodavce lide kupuji, bez nejmensich znalosti tzv " na mazla", dalo by se rici i "z voleje"
Pokud se jedna o starsi kus, jedna se pravdepodobne o zpusob "komunikace", nekdy se to stava i pri sluneni ci vyruseni...
Stacilo by cist....
Chovu zdar