Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem želva čtyřprstá a gekončík

Ahoj:-)chtěla bych se na něco zeptat. Mám želvu čtyřprstou asi jeden a půl roční a má opravdu velké terárium. Zajímalo by mě, jestli by bylo možné přidat k ní gekončíka? Snesli by se? Děkuji moc:-[

A kdybych teda chtěla pořídit další želvičku, tak by byla lepší stejně stará nebo může být i mládě? A může být jiný druh (samozřejmě požadující stejné podmínky) nebo radši stejný? A děkuji za odpovědi, rozhodně mám co promýšlet;-)

Jiný druh být může, ale já osobně bych raději volil stejný. Přeci jenom terárium s želvami je něco jiného než sbírka známek.
Víc jak na stáří záleží na velikosti, ale roční rozdíl by snad neměl vadit, Popřípadě by to "hodně" veliké terárko šlo něčím rozdělit než se velikosti trochu srovnají.

záleží i na stáří rozhodně nedoporučuju dát samce už dospěleho a samičku co jestě dospělá není (vím z vlastní skušenosti) zezačátku sice se vše zdálo ok ale pak po zimním spánku se chtěl samec pářit ale samička ne a tak ji kousal tak sem je musel rozdělit:-(