Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem snůška vajec u korálovek

Zdravím všechny a prosím o radu za jak dlouho po sledovaném páření korálovek se dá očekávat snůška vajec? jedná se o Lampropeltis alterna alterna
díky moc

No nevím kde jsi se to dočetl, ale já žádnou snůšku neplánoval, měl jsem svojí smičku a dostal jsem samce, mám je u sebe 2 měsíce a už 3 dny každé ráno pozoruji jak se páří, jsou opravdu spojeni a tak mě zajímá kdy by se snůška dala čekat, nikdy jsem hady nemnožil i když je chovám 15 let.