Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nečekaný porod u B. constrictor

Cau potrebuji pomoct ted me volala matka ze mam v terariu mali hady a ze jsou vsude .Pred mesicem jsem si dovezl hroznyse kralovskeo mel tobyt samec z chovu pro meho kamrada do chovu k 2 samicim a ted jsme doma mlaat mam pres 40 co jsme napocital jsou tam nejaka mrtva co mam s nimi delat aji tima zivima kam je mam dat a do jak velkeho tera teplota ma byt jaka? Kmemu uzasu jsou tam i 2 ziva cervena mladata pak poslu foto dekuji moc za odpovedi a jak vekym hjoletem a kolikati helatema mam krmit mlade az se poprve vysliknou???
Změna předmětu, původně: Poomoc co mam dělat (halapremek)
Změna kategorie, původně: Hadi (halapremek)

Díky ted me matka nadava co budu delat s tolikati hadama jestli jsme normalni a kdyz jsme rekl ze si jich tak 5-8 necham tak rekla ad se vystehuju jako,, mam plan ze segra se odstehovala a ted mi zbyl pokoj tak bysto dveri udelam sklenenou tabuli jako soupacky a udelam mega terarko pro hrozny ale bojím se kvuli vlhkosti nemate nekdo plan

mladat bylo 54 ale zivich je jen 49 skoda no tak a co mam dtelat ted ma je nejak rosit nebo neco ? vubec se nehejbaj jenom nektery jsem z toho dosea piff nevbím co snimy budu delat kdyz pojedu za 8 dni se stricem do Irska a nejdeto zrusit vsichni z rodiny se hadu strase bojí tak nevím

Odděl mládata od samice a nech jí tak 3 dny v klidu než ji nakrmíš. Co se mláďat týče dej je do toho terarka co popisuješ velikostně bohatě stačí. Na dno dej papírové utěrky. Jako zařízení stačí miska s vodou. A nějaké úkryty aby se nestresovali. Ideální jsou plastové misky s otvorem obrácené dnem vzhůru. Ze začátku jsou náchylná k dehydrataci tak jim ty utěrky malinko navlhči. Ne moc aby neleželi v mokru. Teplotu udělej tak že do 1 rohu teraria dej bodovku stačí 40w cca 30cm nad zem. Úkryty dej do chladného koutu i teplejšího a oni si vyberou co jim bude vyhovovat. Důležité je aby v chladnějším koutě byla teplota cca 24-27st určitě ne pod 22 a ne nad 28st. v noci stačí pokojová. Do prvního svleku je ruš jen minimálně. Pak je zkus nakrmit. Svléknou se nejpozději do 14 dnů.

Taky moc dekuju i kdyz mi je 16 tak to urcite skusím jinak teplo tam maji vzal jsme ji zatim svetlo od agam lei tam 2 tak na nejteplejsim myste maji 27 a na nejstudenejsim maji zatim 25 nemam to snizit??? maji tam topny kamen ukryt me napadl kvetinac ten velkej na obou stranach ho ma ale zatim zadnej tam neni jsou furt tam kde jsou