Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s vibračním krmítkem

Rád bych se zeptal zda máte někdo zkušenosti s vibračním krmítkem Vivicator (například tady). Mám agamu kočíčínskou a někdy si totiž koupím cvrčky, který nejsou zrovna "akční". Agama si jich nevšímá páč jenom sem tam někam popojdou, to je sice zbřistří ale oni se zastaví. Takže si jich opět přestane všímat. Díky za rady a zkušenosti.

loading...

Podle mě akorát tahaj z lidí prachy, protože v přírodě snad taky nemaj ultraspecialní misku s ultraspecialními vibracemi né? Podle mě je to zbytečnost radši si vem do mekke pinzety cvrcka a mavej ji s cvrckem pred nosem. (pokud se mýlím tak mě vyvedte z omylu ;-);-) )

Zdravím, jednou jsem se na to koukal a také uvažoval nad účinností, zvláště, když se chce krmit mrtvým hmyzem, ale bavil jsem se nakonec s majitelem jednoho zverimexu, což je i sám chovatel a musím říct, že lepší zverimex neznám a ten říkal, že je to naprostá zbytečnost, ale na odbyt to jde, lidé na to skáčou. Já osobně si myslím, že když má agama hlad, tak jej sní, i kdyby ten cvrček sotva chodil a potrava z nějaké konzervy na ,,vibrátoru" nebude asi to nejlepší. Když prostě agama nejeví o cvrčka zájem, tak ji nechej, on ji hlad přinutí, samozřejmě, když je zdravá. ;-) Moje agamy taky někdy trucují, ale nemá cenu panikařit ;-) a vydat ze sebe takové hříšné peníze za věc, která ani nemusí mít žádané účinky! ;-)