Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocný chameleon

PROSIM PORADTE..MUJ CHAMELEONEK ZACAL SPAT A BYT STALE NA ZEMINE..NA VETVE UZ SKORO VUBEC NELEZE...a ZACAL TED HRABAT A TO DELA UZ 10 DNI...NEVIM CO TO ZNAMENA..HLAVNE UZ NEMA SILU VYMRSTIT JAZYK NA CVRCKA...JE ZREJME OSLABENEJ ZE NEZERE..PORADTE CO MAM DELAT A CIM TO MUZE BYT!!!!Kdyztak prosim napiste Petulka.Urbankova@seznam.cz...bojim se ze se jeden den probudim a on bude mrtvej!!!!
[mod]Změna předmětu, původně: PROSIM O POMOC (Melda)[/mod]

PROSIM PORADTE..MUJ CHAMELEONEK ZACAL SPAT A BYT STALE NA ZEMINE..NA VETVE UZ SKORO VUBEC NELEZE...a ZACAL TED HRABAT A TO DELA UZ 10 DNI...NEVIM CO TO ZNAMENA.. morituri te salutant :x: ......volně přeloženo to znamená že jsi to zvířátko doslovně umučila....o tomto druhu je i zde na poradně kvantum informací,stačí jen číst....tak se snadno dopátráš kde jsi udělala chybu....