Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boa-velhad kralovsky

cawte,,,chova tu niekto boa constrictor???potreboval by som poradiit prosiim napiste na moje icq:434-426-751 vopred dakujem chovatelom:))

Nevím co chceš poradit, musíš specifikovat, navíc je to naprosto opět stupidní, protože otázka: chová tady někdo b.c.-no snad každý!!!!!, navíc vyhledavač teraporadny, o jiných servrech (google, centrum......) ani nemluvím by ti dal tolik infa, že to ani nestihneš přečíst!

Ach jo,já teda nevím jestli lidi natolik zlenivěli nebo čím to je,ale přijde mi,že sem chodí pro naprosto ZÁKLADNÍ informace.Jsem čerstvá majitelka boa a než jsem si prcka pořídila tak jsem pročetla co se dalo.A pokračuju dál.Na netu,v literatuře i tady na PORADNĚ se dá najít taková spousta informací,že to člověka úplně zahltí:-DStačí jen hledat a mít zájem najít si to.

Toť můj názor a vlastní zkušenost.Tak se trochu snaž:x: a budeš mít odpověď hned:!:

prosím tě, máš ho od soboty!!!, stres, nové prostředí... a had není popelnice do které hodíš něco když ty si vzpomeneš. Hele už mně to neba, je plný net i poradna infa, jen chtít, ale to už se opakuji.Platí to samé jak u Dasty, boskace..., tady snad máte někde hnízdo, se množíte? Se oml., ale jdu raději off, musel bych ti už fakt říct "pár teplých slov"!!!

nic mu nehovorte, par dni do zadu som mu to uz pisal, a zasa sa pýta to iste]:( ja neviem ci uz naozaj su dnes deti take vymazane alebo ako toje, ale ja si skor myslim, ze je to v dostupnosti. Volakedy sa ku týmto zvieratam dostal naozaj len ten, co mal o to zaujem, ale dnes je to pristupne uz pre kazdeho tupca a takto to potom vyzera. Viem ze ide o toho hada v prvom rade, ale mozno by mu mal rychlo uhynúť a chlapca by to omrzelo, pretoze to stalo dost penazi atd. ale ked mu bude zivorit dlho, tak sa bude ten had len trapit, no a jeho inteligenta mozno napadne si zakupit aj dalsie, ved ked mu to tak dobre ide...]:(

filosofemgt: musím říct, že už začínám být taky rozhořčen, co se to tu posl. dobou rojí za exotiku ;-) ale chce to nervy v klídku, já už jsem v tomhle kovanej...
DanKanFan: mluvíš mi přímo z duše, znám to moc dobře - dneska si nějakého toho i náročnějšího plazáka můžeš v ČR koupit prakticky kdykoliv, stačí zajít do zverexu. Leguánama počínaje a želvama konče. :-| nezbývá než doufat, že se lidi poučí (vždycky jsem byl naivka :)))

Mohl bych se tu na něco zeptat nechtěl jsem kvuli tomu zakládat nový vlákno.mám hroznýše,a lepil jsem na stěny písek pomocí silikonu,ale univerzalnim je to na 50 % stěn dohromady,a chci se zeptat mám to nějak sundat i když nevim jak nebo to tam mám nechat
díkes :-):-):-)

Myslim, ze to mozes nechat tak, ked uz je to zaschnute, tak by to nemal byt problem, aj ked niektore silikony su fungicidne, ale to tusim skor tie sanitarne, inak keby si ho chcel dat dole, tak dobre to ide so ziletkou, ked sa ku tomu dostanes, ale napisane mas, te tam je piesok, tak to by nemal byt problem. Inak piesok ako pozadie pre boa c. mi nepripada moc logicke, to skor do pustnych a polopustynch tera nie?