Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co na koupi

cau chci se zeptat co by jste mi doporucili za hada nejlepe par do terarka 120-60-60dik za odpoved a jeste mohl by tam byt hroznýš královský

Prosím tě, než něco odešleš tak si to po sobě přečti, nebo někoho požádej. Todle je už opravdu moc co se týče pravopisu. Je to opravdu hrozné, začínám mít dojem že se ptáš tak trochu hloupě proto, že asi neumíš číst a tak četbou nic nezjistíš.