Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Štír : nemoc???

Ahoj ahoj.
Prosím vás, je to asi den, co mi došel poštou pár lychasů. Vse probihalo ok. Mam je tu treti noc. Jen u samce jsem pozoroval vyšší agresivitu. To me ale nijak jako nerozhodilo. Kdyz jsem pak ale videl jeho agresivitu vuci listu, ktery tam ma jen tak vsazeny, uz mi to prislo docela divne. Ted ma ale cele odpoledne hrozne zvlastni jakoby zachvaty, cuka sebou a vetsinu casu travi na boku nebo na zadech.Prosim poradte o co jde...Nemam paru a trocha me to desi....:.(
v této poloze vydžel několik minut:
[http://img516.imageshack.us/img516/5382/kopiep10100 06bc4.jpg]

Ahoj, tak ůplně stejnou reakci jsem pozoroval u mládětě A. australis, když jsem ho vytáh z napaječky (kterou jsem pochopitelně pak zrušil), kde se chudák topil nevím jak dlouho:-(. Jak popisuješ - leží na boku/zádech, ohání se bodcem a trochu i klepetama na všechny strany, ale nohy mu moc neslouží - nedávám mu už moc velkou naději:x:, ale kdo ví..... Takže jestli si ten tvůj štír nechtěl taky zaplavat...

Duku, co tím myslíš? Jo, stál. Máš zkušenost s prodejcem?????

Peťo, nebude to asi ten sám případ,ale reakce jsou stejné. Ti moji napáječku nemají, ohání se takto normálně v substrátu. Doslova to vypadá jako by měl noční můry.

Jinak to vypadá, že si zubatá už přišla....:.(

No tak teď Lychasi nabízí jen jeden prodejce, a ten je má z odchytu, ještě tam má napsaný odkud, tak je to jasný.

chroustal: no s tím štírem je to už jasný, s tim už nic nenaděláš, takže se připrav že dřív nebo později pujde pod kytičky.
Rád bych ti poradil čim to je, ale s tímhle bych si asi taky nevěděl rady.
Zkus kupit nového samca. U takových zvířat se těžko přichází na to, co jim je.